Авезано Дипломирање Позадина Честитки Град Дипломирање Забави Украси Зелена И Златна Класа Од 2023 Година Позадина За Фотосесија Честитајте Ја Прославата На Град М?

Авезано Дипломирање Позадина Честитки Град Дипломирање Забави Украси Зелена И Златна Класа Од 2023 Година Позадина За Фотосесија

Достапно за вашата нарачка
DEN 255.84
Залиха:

●ГОЛЕМИНА нерефлектирачки; Компјутер-печатени со живописни бои. Може да биде преклопен и лесен за носење. Одлично за фотосесија за велигденска забава. Одлики 1) дигитално печатење Со Висока резолуција со живописни бои. 2) Оригинални дизајнерски цртежи на професионални дизајнери. 3) Персонализирано прилагодување и одговорна услуга за клиенти. ●ШИРОКА УПОТРЕБА е Погодна За забава за дипломирање, Класа на 2023 година тематски портрети за дипломирање на партии, реквизити за фотосесии, Честитки за постер за банери За торта. ①ТОПЛИ СОВЕТИ 1) Отстранете ги наборите : доколку е потребно, испеглајте ја задната површина со пегла на пареа со ниска температура, а не со суво железо. И подобро е да поставите слој ткаенина во средината, за да не ја уништите сликата. 2) главната слика на производот е да го покаже ефектот, позадината не е вклучена. 3) сите компјутерски екрани се различни во корекција на бојата, суптилната разлика во бојата е нормална. 1. Цврсто завиткајте го со цилиндар 3-4 дена, ќе биде во ред. 2. Доколку е потребно, ве молиме испеглајте ја задната површина со пегла на пареа, но не и суво железо. Тогаш повторно ќе биде мазно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата