Avolusion HDDGear 3TB 7200RPM 64MB Кеш USB 3.0 Надворешен Ps4 Игри Хард Диск-PS4, PS4 Слим, PS4 Слим Про - 2 Година Гаранција

Avolusion HDDGear 3TB 7200RPM 64MB Кеш USB 3.0 Надворешен Ps4 Игри Хард Диск-PS4, PS4 Слим, PS4 Слим Про - 2 Година Гаранција

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Вграден Хард Диск СО КАПАЦИТЕТ ОД 3 ТБ. Компатибилен Со Play Station 4, PS4 Слим, PS4 Слим Про. Ps4 Датотечен Систем Претходно Форматиран, Проширете го складирањето НА хард дискот PS4 веднаш!. Додадете дополнително складирање во вашата конзола ЗА ИГРИ PS4 без да го отворите случајот. 2 Години Гаранција Од Препродавач. Вграден Хард Диск СО КАПАЦИТЕТ ОД 3 ТБ. Компатибилен Со Play Station 4, PS4 Слим, PS4 Слим Про. Ps4 Датотечен Систем Претходно Форматиран, Проширете го складирањето НА хард дискот PS4 веднаш!. Додадете дополнително складирање во вашата конзола ЗА ИГРИ PS4 без да го отворите случајот. 2 Години Гаранција Од Препродавач. Avolusion HDDGear HDDGU3 3 TB (3-Terabyte) Надворешен Хард Диск За Игри е комплетот за надградба на хард дискот со вредност обезбедува најдобро и лесно решение за моментално проширување на капацитетот ЗА складирање НА КОНЗОЛАТА PS4! Приклучете И Репродуцирајте USB 3.0 интерфејс обезбедувајќи совршено преносно решение за складирање за чување и резервна копија на податоците за играта, музика, слика, видео и многу повеќе! Avolusion HDDGear Надворешен Хард Диск за Игри дизајниран да работи со вашата ps4 конзола за игри совршено! (Целосно компатибилен Со Play Station 4 Оригинал, PS4 Слим, PS4 Слим Про). Доаѓа со тивок дизајн без вентилатори за Да го одржите Вашиот Надворешен Хард Диск За Игри да работи тивко! Avolusion HDDGear HDDGU3 Комплет За Надградба На Хард Диск за Надворешни Игри има висококвалитетна конструкција, напредна технологија за надворешен интерфејс, издржлива шасија и најсовремен индустриски дизајн, уверени дека ќе ви обезбедат години на сигурни перформанси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата