Автоматски центар за шипки Општа автоматска автоматска обработка на метална вежба за метална вежба за прилагодување на пролетта натоварени автоматски алатки за р

Автоматски центар за шипки Општа автоматска автоматска обработка на метална вежба за метална вежба за прилагодување на пролетта

Достапно за вашата нарачка
DEN 516.48
Залиха:

Битови за вежбање со пиштоли. Карактеристики : . 1. Едноставно и точно за употреба на рачка за носење спречува лизгање. 2. Дава прецизна почетна точка на челик и други цврсти материјали. 3. Ви овозможува лесно да ја обележите работата со помош на едната рака пред дупчењето што ќе спречи лизгање на вежбата. Пиштол вежба битсаутоматска централна удар Општа автоматска улога за обработка на метална вежба за обработка на метална вежба за прилагодување на пролетта натоварени автоматски алатки за рачни удари 1pcsspecification : Тип : Центар за вежбање битматеријал : Степен со голема брзина : 130mmfeatures : Користете ја пролетта во неговото тело за да ја генерирате моќноста на влијанието за да ја пробие HOLESNOTE : ITECT COLOR прикажана во Фотографиите може да бидат прикажани малку поразлично на мониторот на вашиот компјутер, бидејќи набудувачите не се калибрираат исто. Пакувања вклучувајќи : 1 парчиња центар за вежбање.

Кон својствата

Type:
Center Drill Bit
Material:
High Speed Steel
Length:
130mm
Features:
Use spring in his body to gernerate the impact power to punch holes
Note:
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same.:
Package Including:
1pc Center Drill Bit :

Најдобри предлози во категоријата