Автоматски инфрацрвен сензор за мијалник за мијалник за мијалник паметно топло и ладно палуба за палуба за контрола на цревата за кујна за кујна бања за кујна бања

Автоматски инфрацрвен сензор за мијалник за мијалник за мијалник паметно топло и ладно палуба за палуба за контрола на цревата

Достапно за вашата нарачка
DEN 630.40
Залиха:

✽ 【Убава и пристојна】 - Погоден за разни таблети за табини за кујни за декорација на кујната. ✽ 【Лесно за инсталирање】 - целиот хардвер вклучен во пакетот. Лесно за инсталирање со клуч, нема потреба водоводџија, заштедете пари и време, завршете ја инсталацијата на DIY помалку од 30 минути. ✽ 【Неверојатно издржлив во употреба】 - Уникатната кертриџ ви овозможува погодно да отворите или да запрете проток на вода, без перформанси на протекување. Ослободете ги отпечатоците од прстите и дамките за вода за чистачка кујна. Test 【Тест за притисок на вода】 - Трапите тестирани до 600.000 животни циклуси на 90 степени. Секој производ е под тест на ултрахигиски хидрауличен притисок, кој не обезбедува проблем со истекување или пукање. ✽ 【Гаранција по продажбата】 - Ако имате какви било прашања со нашите тапа, ве молиме слободно контактирајте не, вашето задоволство е наш приоритет. : -). Тип : Пауза од тапаци со басен за монтирање : Единечна дупка Карактеристики : Се чувствува тежина на славини по пакет :

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата