AYIVG бања мат црна месинг преклопување на када за када монтиран када за туширање на тапа за туширање

AYIVG бања мат црна месинг преклопување на када за када монтиран када за туширање на тапа за туширање

Достапно за вашата нарачка
DEN 1023.84
Залиха:

Висок квалитет : Конструиран од цврст месинг за издржливост и сигурност. Мат црна завршница, изградете за да се спротивстави на опаѓање и корозија од дневна употреба. Ротатибилно, плунката може да ротира 180 степени за да избегне модринки. Преклопен за да заштедите простор во бањата. Преклопен излив, едноставен и елегантен дизајн. Темата е стандардна врска со NPT 1/2 ". 100% задоволна гаранција : Секоја причина ве прави незадоволни од овој систем за туширање, известете ни и ние ќе го направиме правилно, целосна наплата или бесплатна замена, без оглед на кој и да сакате. Висок квалитет : Конструиран од цврст месинг за издржливост и сигурност. Матска црна завршница, изградба за да се спротивстави на лакот и корозијата од дневна употреба. Ротаторна, плукањето може да ротира 180 степени за да избегне модринки. Преклопување за да заштедите простор во бањата. Преклоплив плус, едноставен и елегантен дизајн . Темата е стандардна врска NPT 1/2 ". 100% задоволна гаранција : Секоја причина ве прави незадоволни од овој систем за туширање, известете ни и ние ќе го направиме правилно, целосна наплата или бесплатна замена, без оглед на кое и да сакате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата