А&засилувач; Е Кејџ Компанија 52400986: Играчка Луфа Модри Патлиџани

А&засилувач; Е Кејџ Компанија 52400986: Играчка Луфа Модри Патлиџани

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Ги охрабрува малите животни да џвакаат и да се хранат. Одлично за орално здравје и внимателна игра. Обезбедува часови забава за вашето домашно милениче и помага да се намали досадата. Луфата помага во одржување на забите чисти, здрави и силни. Прави Одличен Додаток за вашите миленици. Ги охрабрува малите животни да џвакаат и да се хранат. Одлично за орално здравје и внимателна игра. Обезбедува часови забава за вашето домашно милениче и помага да се намали досадата. Луфата помага во одржување на забите чисти, здрави и силни. Прави Одличен Додаток за вашите миленици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата