Азееда Диносаурус Партија Компактен Сам Мулти Алатка

Азееда Диносаурус Партија Компактен Сам Мулти Алатка

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Триаголен компактен 3-во-1 мулти алатка. Одличен подарок ЗА љубителите НА САМОДОВЕРБАТА. Вклучува мерна лента од 1 метар и 4 различни додатоци за возачот на завртката. Печатени на едната страна со уникатен дизајн. Големина : 87мм х 76мм х 13мм. триаголен компактен 3-во-1 мулти алатка. Одличен подарок ЗА љубителите НА САМОДОВЕРБАТА. Вклучува мерна лента од 1 метар и 4 различни додатоци за возачот на завртката. Печатени на едната страна со уникатен дизајн. Големина : 87мм х 76мм х 13мм. Нашата триаголна компактна мулти алатка е отпечатена од едната страна со уникатен дизајн, што го прави одличен подарок за љубителите НА САМОДОВЕРБАТА. Овој комплет алатки 3-во-1 содржи мерна лента и 2 различни додатоци за шрафцигер и секој агол има капак за затворање. Едниот агол открива лента од 1 метар, додека другите кријат два реверзибилни додатоци за шрафцигер, еден поголем и еден помал, и двата имаат вкрстена глава на едниот крај и рамна глава на другиот. Големина : Ширина : 87мм висина : 76ммдептина : 13мм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата