Азиеда 141мм „риболов капа“ гигантска пластична хартија клип

Азиеда 141мм „риболов капа“ гигантска пластична хартија клип

Достапно за вашата нарачка
DEN 135.84
Залиха:

141мм x 72мм. Лесно се лизга на документи. Силен зафат за држење документи заедно. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Исто така достапно во помала големина. Овие пластични клипови за хартија се идеални за прицврстување на документи и организирање на документи; Печатено со уникатен дизајн од едната страна, нежниот клип лесно се лизга на документи. Одлично за дома, училиште или канцеларија! Овие хартиени клипови се достапни во две димензии : големи (91мм) и гигант (141мм). Големина : Голем дел : 45mmheight : 91mmdepth : 2mm Големина : гигантска ширина : 72mmheight : 141mmdepth : 3mm Ве молиме Забележете : Цената е по индивидуален клип. Овие еколошки клипови се направени од рециклирани материјали, така што бојата може да варира малку од серија до серија. Се разбира, тие секогаш ќе изгледаат убаво - и помагате да ги зачувате китовите!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата