B7100 1 1/4 природен месинг, толкава тока, цврст месинг-нел

B7100 1 1/4 природен месинг, толкава тока, цврст месинг-нел

Достапно за вашата нарачка
DEN 78.24
Залиха:

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД. Над 22.000 прегледи со пет starвездички : од потврдени клиенти на нашата страница. Продавница за 1-стоп за трговија со кожа и додатоци : Хардвер за залихи, кожа, алатки и материјали за занаетчии и производители. Контрола на квалитетот : Ние внимателно ги избираме и тестираме сите производи што ги чуваме. Семеен бизнис од 1945 година : со седиште во Нова Англија, ние се грижиме за трговијата со додатоци за кожа повеќе од 75 години. Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД. Над 22.000 прегледи со пет starвездички : од потврдени клиенти на нашата страница. Продавница за 1-стоп за трговија со кожа и додатоци : Хардвер за залихи, кожа, алатки и материјали за занаетчии и производители. Контрола на квалитетот : Ние внимателно ги избираме и тестираме сите производи што ги чуваме. Семеен бизнис од 1945 година : со седиште во Нова Англија, ние се грижиме за трговијата со додатоци за кожа повеќе од 75 години. Природен месинг, токалка на ролери, цврст месинг-ll Оваа ставка е направена од месинг со мала олово под големина од 100ppm се однесува на внатрешната димензија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата