Баикутуан Англиски Булдог Симпатична унисекс пуловер дуксери за џемпери 2 парчиња

Баикутуан Англиски Булдог Симпатична унисекс пуловер дуксери за џемпери 2 парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

полиестер. Направени во САД или увезени. Овој костум за спортска облека е изработена од 100% полиестерска ткаенина. Ова спортско потта е изработено од малку затегната ткаенина, удобно за носење, апсорбирање на пот и дишење. Изработката е во ред, не е лесно да се намали и не може да си дозволи топката, лесно е да се грижите секојдневно и може да се мие со рака. Оваа дневна облека за облека е дизајнирана со удобен аспиратор со прилагодлива влечење, што е многу погодно за одржување на главата топла во студената сезона; Појдовите со прилагодливо влечење, можете да ја прилагодите големината. Опфатената еластична лента за половината совршено одговара на половината, овозможувајќи ви да се чувствувате пријатно за време на вежбањето. Нашата спортска потта има најразлични модели на DIY. Тие покажуваат младешка личност и се погодни за сите видови на модничари. Стилите се класични и безвременски. Тоа е многу добар избор да ги купите како Божиќни подароци. полиестер. Направени во САД или увезени. Овој костум за спортска облека е изработена од 100% полиестерска ткаенина. Ова спортско потта е изработено од малку затегната ткаенина, удобно за носење, апсорбирање на пот и дишење. Изработката е во ред, не е лесно да се намали и не може да си дозволи топката, лесно е да се грижите секојдневно и може да се мие со рака. Оваа дневна облека за облека е дизајнирана со удобен аспиратор со прилагодлива влечење, што е многу погодно за одржување на главата топла во студената сезона; Појдовите со прилагодливо влечење, можете да ја прилагодите големината. Опфатената еластична лента за половината совршено одговара на половината, овозможувајќи ви да се чувствувате пријатно за време на вежбањето. Нашата спортска потта има најразлични модели на DIY. Тие покажуваат младешка личност и се погодни за сите видови на модничари. Стилите се класични и безвременски. Тоа е многу добар избор да ги купите како Божиќни подароци. Оваа спортска џемпер има добра изработка и е многу погодна за спорт на отворено или секојдневно носење во пролет, есен и зима. Миењето на рацете ќе биде подобро. Ве молиме, прочитајте ја табелата со големина од лево внимателно пред да купите. Ако наидете на какви било проблеми за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас директно, а нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Доколку итно ви треба овој производ, ве молиме изберете услуга за забрзана испорака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата