Baleенски Capенски хеланки за тренингот јога, кој работи со каприс со висока половината, влечејќи ги исечените хеланки со џебови

Baleенски Capенски хеланки за тренингот јога, кој работи со каприс со висока половината, влечејќи ги исечените хеланки со џебови

Достапно за вашата нарачка
DEN 399.84
Залиха:

Достапно за 4 ", 4,7", 5 ", 5,5" мобилен телефон. Погодност за складирање на мали предмети како копчиња, картичка, итн. Кога вежбате. Истегната ткаенина помине сквотот тест, се движи слободно како што сакате. Врвот со висок еластичен опсег на половината нема да копа, обезбедува вклопување во удобност. 87% најлон, 13% спандекс. Најлон меко против вашата кожа и спандекс ја зголемуваат издржливоста. Повлечете го затворањето. Машинска миење. Удобна ткаенина : Овие јога каприс направени од влага, дишење, ткаенина од 4 насоки и преграткани препони обезбедуваат неограничена слобода на движење, се вклопуваат во удобност. Високо половината : женски исечени хеланки со густа еластична лента за половината, обезбедете искуство за контрола на стомакот, широк опсег на половината донесува одлично ласкаво вклопување. 3 џебови : тренингот Капри хеланки со 2 странични џебови достапни за 4 ", 4,7", 5 ", 5,5" мобилен телефон, 1 скриена половината за џеб за џеб за складирање мали предмети. Inseam : 20 ". Ладна машина миење или миење на рацете, а потоа ставете го во фен на ниска температура или суво капе. Совршено за јога, трчање, возење велосипед, на отворено, тренингот, џогирање, пешачење, атлетски и исто така и обични прилики. 87% најлон, 13% спандекс. Најлон мек против вашата кожа и спандекс ја зголемуваат издржливоста. Повлечете го затворањето. Машината за миење. Удобна ткаенина : Овие јога каприси направени од влага, дише, 4-насочен ткаенина и гусан препоните обезбедуваат неограничена слобода на движење, слобода на движење, слобода на движење, слобода на движење, слобода на движење, слобода на движење, слобода на движење, слобода на движење, слобода на движење, слобода на движење, Земете удобност. Висока половината : женски исечени хеланки со густа еластична лента за половината, обезбедете искуство за контрола на стомакот, широк опсег на половината донесува одлично ласкаво вклопување. 3 џебови : тренингот Капри хеланки со 2 странични џебови достапни за 4 ", 4,7", 5 ", 5.5 "Мобилен телефон, 1 скриен џеб за половината за складирање на мали предмети. ИНСЕАМ : 20". Измијте ладна машина или миење на рацете, а потоа ставете ја во фен на ниска температура или исушете го исушено. Совршено за јога, трчање, возење велосипед, на отворено, тренингот, џогирање, пешачење, атлетски и исто така обични прилики. Дизајнирано да ви помогне да се движите и да се протегате со леснотија. Одлично е за јога, трчање, танцување, обука, тренинг, одење и фитнес за теретана. Карактеристика : . 87% најлон, 13% спандекс-удобност, дишење и не-проследување. Ocketsебови-страничен и внатрешен џеб на половината за погодност. Висок пораст-Точка контрола, донесете ласкаво вклопување. Упатства за нега : . Измијте ладна машина или миење на рацете, а потоа ставете ја во фен на ниска температура или исушете го исушено. ЗАБЕЛЕШКА : . Ве молиме, оставете разлика од 1-2 см поради рачни мерења.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата