Батерија за замена од 10 парчиња за симбол 82-160955-01 MC40 MC40C MC40N0 MC40N0-SLK3R01 Скенери

Батерија за замена од 10 парчиња за симбол 82-160955-01 MC40 MC40C MC40N0 MC40N0-SLK3R01 Скенери

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

【Совршено заменете ја циркулаторната функција со висок капацитет, совршено заменете ги вашите оригинални батерии. 【Компатибилни модели】 Батерија за замена со висок квалитет за MC40, MC40 C, MC40 N0, MC40 N0-SLK3 R01, MC40 N0-SCG3 R00, MC40 N0-SLK3 R0112, MC40 N00-SCJ3 RM0. 【Параметри на батеријата】 Волти : 3,7 V, капацитет : 2600m Ah / 9.62 Wh, тип : li-јон, нето тежина : 72.0g / 2.54oz, големина : 90,74 x 60,58 x 11.42mm, боја : црна. 【Сертификација на квалитет】 Rosh, CE и UL Triple сертификација. Нема мемориски ефект, преголемо полнење, прекумерно празнење, надгревање, прекумерна и заштита од краток спој. Service Услуга по продажбата】 12-месечна гаранција и гаранција за враќање на пари од 14 дена. Вашето задоволство е важно за нас, ве молиме слободно контактирајте не со кое било прашање, 24*7 Поддршка за е-пошта. 【Совршено заменете ја циркулаторната функција со висок капацитет, совршено заменете ги вашите оригинални батерии. 【Компатибилни модели】 Батерија за замена со висок квалитет за MC40, MC40 C, MC40 N0, MC40 N0-SLK3 R01, MC40 N0-SCG3 R00, MC40 N0-SLK3 R0112, MC40 N00-SCJ3 RM0. 【Параметри на батеријата】 Волти : 3,7 V, капацитет : 2600m Ah / 9.62 Wh, тип : li-јон, нето тежина : 72.0g / 2.54oz, големина : 90,74 x 60,58 x 11.42mm, боја : црна. 【Сертификација на квалитет】 Rosh, CE и UL Triple сертификација. Нема мемориски ефект, преголемо полнење, прекумерно празнење, надгревање, прекумерна и заштита од краток спој. Service Услуга по продажбата】 12-месечна гаранција и гаранција за враќање на пари од 14 дена. Вашето задоволство е важно за нас, ве молиме слободно контактирајте не со кое било прашање, 24*7 Поддршка за е-пошта. Echnology Limited е основана во 2000 година во Хонг Конг, над 15 години искуство во производство на батерии и добро се продава во Европа и Америка. Компатибилен модел бр : Симбол MC40 MC40 C MC40 N0 MC40 N0-SLK3 R01 MC40 N0-SCG3 R00 MC40 N00-SLK3 R0112 MC40 N0 N0-SCJ3 RM0 Компатибилен број на батерии : 82-160955-01 Спецификации : Напон : 37 V Тип : Лиионски стапка : 2600 МЕЈАНТ БЕЛЕТ БЕЗБЕДНОСТ БЕЗБЕДНОСТ БЕЗБЕДНОСТ БЕЗБЕДНОСТ БЕЗБЕДНИЦИ : 72.0g / 2.54oz бруто тежина : 107g / 3.77oz Големина : 90,74 x 60,58 x 11.42mm Ако не сте сигурни, ве молиме испратете ни е -пошта со детали или слики од батеријата, ние ќе ви дадеме професионални предлози и ќе одговориме во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата