Бег &засилувач; Баркер Фарма Омилени Отсечени За Кучиња-Природни Третирања За Кучиња Направени Во САД-Без Жито, Пријателски За Дијабетичари, Високо Протеини, Без Ше

Бег &засилувач; Баркер Фарма Омилени Отсечени За Кучиња-Природни Третирања За Кучиња Направени Во САД-Без Жито, Пријателски

Достапно за вашата нарачка
DEN 851.20
Залиха:

Нашите бавни ленти за сушено месо со воздух се заклучуваат во виталните хранливи материи, витамини и есенцијални масни киселини, ги држат протеинските синџири заедно додека се појавуваат во природата и не се плеткаат со текстурата, вкусот или бојата. Ве молиме имајте предвид дека ако заштитната кеса е компромитирана во транзит на кој било начин, вратете се за 100% враќање на парите. Во торбичката нема ништо што не можете да го изговорите. САД НАПРАВИЈА ЗАДОВОЛСТВА ЗА КУЧИЊА : Направени Во мали серии во нашиот сопствен производствен капацитет во Северна Каролина. Тие се идеални за секојдневни задоволства за миленичиња, закуски за кучиња со дијабетес, посни задоволства за кучиња со прекумерна тежина, како што третира кучето за обука, за дополнување на чувствителна храна за кучиња од кожа или само за да покажете колку се грижите. 68-78% ПРОТЕИНСКИ ТРЕТИРА : нашите високи протеини, густи хранливи материи, задоволства за кучиња му обезбедуваат на вашето домашно милениче вкусни, здрави закуски. Привлечете го вниманието на вашето куче брзо со нашите густи хранливи материи, обуки без вина за кучиња или задоволства за кученца за обука во движење. Протеински синџири густи со хранливи материи собрани од Природата. Без шеќер, без пченка, без зрна или полнила за да можете да му дадете на вашето куче посебно задоволство што е добро и за нив. Протеински синџири густи со хранливи материи собрани од Природата. Ниту едно куче не може да одолее на богатиот, вкусен вкус на нашето целосно природно, врвно куче непредвидливо. Кога се користи умерено, третирањата со цело месо можат да ја подобрат состојбата на кожата и палтото, да го подобрат здравјето на дигестивниот и мозокот и да комплиментираат ограничени диети. Во торбичката нема ништо што не можете да го изговорите. Кога се користи умерено, третирањата со цело месо можат да ја подобрат состојбата на кожата и палтото, да го подобрат здравјето на дигестивниот и мозокот и да комплиментираат ограничени диети. ЧОВЕЧКО ОДДЕЛЕНИЕ : нашите задоволства за кучиња се направени во објект сертифициран ОД УСДА за да знаете дека сериозно ги сфаќаме закуските на вашите кучиња и сакаме да имаат само премиум производи кои промовираат среќни, здрави миленичиња. 68-78% ПРОТЕИНСКИ ТРЕТИРА : нашите високи протеини, густи хранливи материи, задоволства за кучиња му обезбедуваат на вашето домашно милениче вкусни, здрави закуски. Го проверуваме секој печат и се грижиме да биде изграден за патување но, тоа е трнлив свет таму. НЕОДОЛИВА НАГРАДА ЗА КУЧИЊА : торбичката што може повторно да се затвори го одржува однесувањето корисно за употреба во секое време, насекаде. Тие се идеални за секојдневни задоволства за миленичиња, закуски за кучиња со дијабетес, посни задоволства за кучиња со прекумерна тежина, како што третира кучето за обука, за дополнување на чувствителна храна за кучиња од кожа или само за да покажете колку се грижите. ЧОВЕЧКО ОДДЕЛЕНИЕ : нашите задоволства за кучиња се направени во објект сертифициран ОД УСДА за да знаете дека сериозно ги сфаќаме закуските на вашите кучиња и сакаме да имаат само премиум производи кои промовираат среќни, здрави миленичиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата