Бели Класични Луксузни Памучни Крпи За Перење | 12 Пакети Луксузни Чаршафи За Капење | Пакет 2 Пакет

Бели Класични Луксузни Памучни Крпи За Перење | 12 Пакети Луксузни Чаршафи За Капење | Пакет 2 Пакет

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Површината е мазна и не е лесна за пролевање, додавајќи ја нивната издржливост. Секоја крпа е 100% чешлана памук-мека, издржлива, брзо сува и прекрасно апсорбирачка. По првото перење, овие крпи убаво ќе се издуваат, ќе се чувствуваат свежи и меки. Доколку не сте задоволни со вашето купување во кој било момент и од која било причина, можете да не контактирате за замена, (всушност, дури и не мора да го испраќате производот назад). Чувајте Ја Стапицата За Влакненца Чиста. ХОТЕЛСКА КОЛЕКЦИЈА-Крпите за Перење од 12 Парчиња се великодушно Со Големина од 13х13 инчи. Тој е повеќе апсорбирачки од која било турска памучна крпа. По првото перење, овие крпи убаво ќе се издуваат, ќе се чувствуваат свежи и меки. Ова Нема да Влијае на Изгледот, Чувството или Перформансите на пешкирот. Некои Влакна Може да се Забележат При Првото Перење. Доколку не сте задоволни со вашето купување во кој било момент и од која било причина, можете да не контактирате за замена, (всушност, дури и не мора да го испраќате производот назад).ХОТЕЛСКА КОЛЕКЦИЈА-Крпите за Перење од 12 Парчиња се великодушно Со Големина од 13х13 инчи. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА-Едноставно фрлете ги во машината и измијте.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата