Бенч Прес SlingShot Band Притиснете го тренингот за кревање тежина за кревање тежина, зголемете ја силата за фитнес опрема за вежбање во теретана

Бенч Прес SlingShot Band Притиснете го тренингот за кревање тежина за кревање тежина, зголемете ја силата за фитнес опрема за

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

Зголемете го мускулот ефикасно : Bench Press Slingshot Band е совршена алатка за бодибилдери кои сакаат да го зголемат мускулите со кревање тегови. Може ефикасно да ја зголеми силата на мускулите и е погоден за секој спортист кој сака да ја зголеми својата моќ, притискајќи ја силата, брзината и натопите. Повеќенаменски : Еластичниот опсег со притисок е погоден за сите физички кондиција, боди -билдинг, кревање тегови и спортисти за фитнес. Создадете совршен претставник на печатот на клупата по претставникот со задржување на лактите затегнати, латните тесни и со многу поголем интензитет во вашиот тренинг. Напредни материјали и занаетчиство : Оваа прашка за печат на клупата е изработена од висококвалитетна најлон ткаенина, цврста, издржлива, која обезбедува анти-зачудувачки, висока јачина и високи перформанси на еластичност. 3 различни големини : Обезбедени се вкупно 3 различни големини за луѓе со различни височини и тегови. Во исто време, можете да изберете и според нивото на обука, без разлика дали сте почетник или спортист, можете да ја најдете вистинската големина. По продажбата : Ние се грижиме за искуството на производот на клиентите. Ако наидете на какви било проблеми во процесот на користење, ве молиме контактирајте не веднаш, ние веднаш ќе ви дадеме задоволителен одговор. Ако не сте задоволни со нашиот бенд на клупата за печат, ние веднаш ќе ви дадеме целосна наплата. Ова е бенд на клупата за печатот со нови идеи. Се надеваме дека ова е ефикасен убав лесен и издржлив производ. За да ви помогнеме да се вклопите на поефикасен начин. Ако овој производ ви ја донесе оваа вредност, ние сме задоволни со ова.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата