Беримбау за Капеира со одвојлива верга

Беримбау за Капеира со одвојлива верга

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Одвојување на Верга Вуд. Вклучени се сите делови. Доаѓа во водоотпорна кеса. 1 година гаранција за Верга. Истиот квалитет на звукот како и традиционалниот верга. 22 "Големина во торбата за патување. Мека торба Кабака. Baqueta џеб. Прилагодлив лента за рамо. 22 "големина во торбата за патување. Мека торба од кабака. Baеб Бакет. Прилагодлива лента за рамо. Водоотпорна торба. Одвојувањето на Беримбау е еден вид музички инструмент што може лесно да се издвои и да се собере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата