Besportble 3PCS Black Boys Side Collection Collection Collection Playing Trading Use Wallics со собирање џебови, девојки за чување џеб за џебови картички за картички за колекционери за колекционери на книг?

Besportble 3PCS Black Boys Side Collection Collection Collection Playing Trading Use Wallics со собирање џебови, девојки за

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Биндер за картички : Може да се користи за организирање и складирање картички за игри, трговски картички, спортски картички, корисни и повеќенаменски. Врска за картички за игри : Убав квалитет : Овој носител на трговска картичка е изработен од премиум ПП, и здрав, безбеден и сигурен за вашата картичка од Fading и дамка. Албум за складирање на спортски картички : Направено од добар материјал за трајна употреба, не е лесен за деформирање, многу практични и сигурни. Колекционер на картички со страници со албуми : Страниците за држачи на картички се одличен ефект на запечатување, голема сила, трајна и корисна, не е лесна за. Заштитувачи на картички за игри : Компактни и преносни : Овој албум ракави за картички е ултра лесен и мора да бидат најдобри подароци за децата да ги стават своите омилени картички и да ги носат наоколу за да се покажат на училиште. Биндер за картички : Може да се користи за организирање и складирање картички за игри, трговски картички, спортски картички, корисни и повеќенаменски. Врска за картички за игри : Убав квалитет : Овој носител на трговска картичка е изработен од премиум ПП, и здрав, безбеден и сигурен за вашата картичка од Fading и дамка. Албум за складирање на спортски картички : Направено од добар материјал за трајна употреба, не е лесен за деформирање, многу практични и сигурни. Колекционер на картички со страници со албуми : Страниците за држачи на картички се одличен ефект на запечатување, голема сила, трајна и корисна, не е лесна за. Заштитувачи на картички за игри : Компактни и преносни : Овој албум ракави за картички е ултра лесен и мора да бидат најдобри подароци за децата да ги стават своите омилени картички и да ги носат наоколу за да се покажат на училиште. Карактеристики на списокот со пакети со список 1 x картички - Материјал : стр. - Доживејте го тој прекрасен, незаборавен ден секој пат кога ќе ги видите вашите предмети во овој албум за книги на држачи за картички. - Белешка : Може да има 160 картички одеднаш, со дизајн со 4 мрежи. - Практичен дизајн и исклучителна изработка, корисно и одлично, едноставен и елегантен изглед. - Можете да ги ставите вашите омилени картички во неа, така што ќе ги заштитите добро, корисни и сигурни. - Боја : црна. - и корисно, одлично и корисно, безбедно и сигурен, можат да држат картички за игри, спортски картички за колекционер. - Големина : 21.00x17.50x2.00cm/8.25x6.88x0.79inch. - Можете да го испратите како прекрасен и одличен подарок за вашето семејство или пријатели, ќе им се допадне. Генијалниот дизајн и врвните материјали го прават тоа да ни обезбеди добро користење на искуство. Врска за врзивно средство Ако барате албум на картички, тој е еден од најдобрите избор за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата