BESPORTBLE Метални Вентилатори Шпорет Вентилатор Внатрешен Вентилатор Горилник Вентилатор Вентилатор За Заштеда На Воздух Вентилатор За Проток На Воздух Грејач На Ка?

BESPORTBLE Метални Вентилатори Шпорет Вентилатор Внатрешен Вентилатор Горилник Вентилатор Вентилатор За Заштеда На Воздух Вентилатор

Достапно за вашата нарачка
DEN 672.00
Залиха:

ШПОРЕТ на ДРВА Изработени од материјали, - и . Нема потреба од електрична енергија. Таа генерира електрична енергија конвертирање на камин или шпорет на дрва. ЦИРКУЛИРАЧКИ ВЕНТИЛАТОР ЗА ТОПОЛ ВОЗДУХ Збогувајте се со силниот шум на електрично принудените вентилатори! Нема ни да знаеш дека вентилаторот е вклучен. ШПОРЕТ НАВИВАЧИ . Ние ќе обезбедиме одлична услуга за секој клиент. Ако имате какви било прашања или сомнежи или проблеми по продажбата, ве молиме контактирајте не прво. КАМИН ВЕНТИЛАТОР МАТЕРИЈАЛ - Изработен од алуминиумски материјал, - и издржлив за употреба. ТИВОК ВЕНТИЛАТОР за ШПОРЕТ Изработени од материјал и издржливи за употреба. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Вентилаторот На Шпоретот - работна температура : 50°C-350°C ѕидна печка. - Големина : околу 13х10х19 вентилатор за проток на воздух. - ЦФМ : 160-210 метални вентилатори. - Материјал : алуминиумски додатоци за шпорет на дрва - Брзина : внатрешен камин од 1300 вртежи во минута. - Боја : Вентилатор За Чоколаден Шпорет. - Не толку волумен на воздухот како електричен вентилатор, но доволно за да го разнесе топол воздух во целата соба напојува. - Кажете збогум на силниот шум на електрично принудените вентилатори! Нема ни да знаете дека вентилаторот е на Вентилаторот За Топол Воздух. - Нема потреба од електрична енергија. Генерирање моќ со претворање на од вашиот камин или шпорет на дрва мал шпорет на дрва. - Изработен од материјал, - и издржлив за користење вентилатор за горилник. - Само повремено исчистете ја прашината и ставете малку лесно масло на вратилото за да се задржи непречено и тивко! Дрво лог фангудс Опис напојува Вентилатор Температурите над овој опсег може да го оштетат вентилаторот и единиците за производство на електрична енергија.внатрешен камин како функционира овој вентилатор за камин без батерии или електрична енергија? Се чини невозможно, но овој вентилатор на шпоретот работи без батерии, жици или електрична енергија.вентилатор за метален камин овој вентилатор за шпорет е дизајниран за употреба на самостојни печки со нормална температура на површината помеѓу 50°C-350°C. вентилатор за шпорет на дрва работи затоа што е форма на енергија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата