BESPORTBLE Свинче Банка дрвени чевли складирање богатство градите кутија гроздобер антички дрвени градите за складирање мала дрвена кутија накит спомен кутија за скла

BESPORTBLE Свинче Банка дрвени чевли складирање богатство градите кутија гроздобер антички дрвени градите за складирање мала

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Ова е гроздобер кутија за заштеда на богатство. Изработена од врвен дрвен материјал, а со исклучителна изработка, оваа свинче банка е класична и ретро. Тоа може да биде свинче банка, а исто така и деликатна декорација за дома, канцеларија итн. Дизајн на заклучување, побезбеден и поудобен за употреба. Ова богатство градите кутија совршен за како денот на благодарноста, роденден, свадби и годишнината подароци. Може да биде свинче банка, а исто така може да биде деликатна декорација во домот, канцеларијата итн. стари дрвени гради. Дизајн на заклучување, побезбеден и поудобен за употреба. стари дрвени гради. Совршен за како денот на благодарноста, роденден, свадби и годишнината подароци. стари дрвени гради. Гроздобер богатство кутија дизајн со исклучителна изработка, многу класичен. стари дрвени гради. Опис Дрвена Кутија За Градите Со Богатство Гроздобер Антички Дрвени Гради За Складирање Мала Дрвена Кутија Кутија За Накит За Складирање Карактеристики-Боја : како што е прикажано-Материјал : Дрво-Големина : : 13. 6 х 10 х 9 См Пакет Вклучувајќи 1 х дрвена кутија за богатство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата