БЕТЕРЧИК Женски Обичен Дуксер Со Качулка Меко Четкано Руно Пуловер Качулка Големина С-2ХЛ

БЕТЕРЧИК Женски Обичен Дуксер Со Качулка Меко Четкано Руно Пуловер Качулка Големина С-2ХЛ

Достапно за вашата нарачка
DEN 799.84
Залиха:

60% Памук, 40% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Мешавината од памук/полиестер помага против пилинг и против брчки. Мекото четкано внатре руно обезбедува врвна мекост против кожата и ве одржува топло. Машина за перење. Лесно за секојдневна нега. Премиум, меката ткаенина добро ја задржува својата форма измијте после миење. Поставата на дресот во хаубата помага да се додаде топлина и feelingетско чувство. Модниот дизајн на капка рамо ја менува формата на рамото на дамите и го покажува нивниот шармантен темперамент. Пластичните краеви ја прават прилагодливата врвка за влечење не е лесна за кршење. Страничната длабочина на предниот џеб од кенгур е 2 см повисока од нормалната, што е погодно за дополнително носење. Рацете-затоплување. Широките ребрести манжетни 2х2 и појасот со спандекс го прават дуксерот не е лесен за деформација. Лабаво вклопување за флексибилно движење. Практичен дуксер никогаш надвор од сезоната. Добар избор за мешање со јакни, маица, елек, хеланки, фармерки, чизми или шорцеви. Погоден за различни прилики : лежење низ куќата, вежбање, активности во затворен простор, спортови на отворено, џогирање, трчање или патување. Ве молиме запомнете : нашата големина и фитинг се засноваат на американските стандарди за големина, ве молиме љубезно изберете го точниот двор врз основа на ТАБЕЛАТА СО ПОДОБРИ димензии и соодветно на вашите вистински мерења на телото. Мешавината од памук/полиестер ја зголемува способноста за ткаенина против пилинг и против брчки. Добро дишење и чувство на удобност. Чувајте топло, но не затнат. Премиум, меката ткаенина добро ја задржува својата форма измијте после миење. Лесно за секојдневна нега. Ткаена ознака на задниот врат. Поставата на дресот во хаубата помага да се додаде топлина и feelingетско чувство. Прилагодлива врвка за влечење може да биде врзана за декорација, во меѓувреме отпорна на ветер. Страничната длабочина на нашиот џеб е 2 см повисока од нормалната, што е погодно за дополнително носење. Рацете-затоплување. Ребро со спандекс. Не е лесно да се деформира миењето после миење. Раширени манжетни. Фиксна, но не затегнете. Прецизна изработка. Еластично дно со спандекс. Не е лесно да се деформира миењето после миење. Лабаво вклопување. Ветроупорен и ве загрева. Начинот на облекување го открива нашиот карактер и темперамент. Затоа, изборот на стилот што ви одговара подобро ќе го покаже вашиот личен шарм и ќе ве направи погламурозни ненамерно. Овој дуксер од руно е достапен моден стил за жени. Модниот дизајн на капка рамо ја модифицира формата на рамото на дамите и ја покажува нивната елеганција во меѓувреме. Изборот на класична цврста боја ве прави подарежливи и поубави. Можете да се мешате со јакни, маица, елек, хеланки, фармерки, чизми, шорцеви итн. Ние веруваме во слободата на изразување на гардероба и искрено се надеваме дека можете да бидете подобра верзија на себе во облека ОД ПОДОБРО.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата