Bettomshin 3,5 mm x 75mm јаглероден челик R во облик на пролетен клип -клип за прицврстувач за прицврстувач на хардвер сребрен тон 50 парчиња

Bettomshin 3,5 mm x 75mm јаглероден челик R во облик на пролетен клип -клип за прицврстувач за прицврстувач на хардвер сребрен

Достапно за вашата нарачка
DEN 255.84
Залиха:

* Име на производот : R клипови Cotter Pin , Материјал на производот : Направен од јаглероден челик, силен, издржлив и отпорност на корозија. * КОТТЕР КЛИП СИТЕ : 3,5мм/ 0,14 инчи во дијаметар и 75мм/ 14,76 инчи во висина. * Вид на производот : Висококвалитетен пин за коса игла за пин -пински пински комплет за асортиман. * Дизајн на производи : Дизајнот на стилот на пинот за коса дава брз и безбеден држач за завртки и иглички на тој начин вашата работа никогаш не се одврзува. * Примена : Широко се користи за автомобилска, механика, гаража за автомобили, работилница, опрема за електрична енергија, автомобили, камиони, трева за трева и др. * КОТТЕР КЛИП СИТЕ : 3,5мм/ 0,14 инчи во дијаметар и 75мм/ 14,76 инчи во висина. * Вид на производот : Висококвалитетен пин за коса игла за пин -пински пински комплет за асортиман. * Дизајн на производи : Дизајнот на стилот на пинот за коса дава брз и безбеден држач за завртки и иглички на тој начин вашата работа никогаш не се одврзува. * Примена : Широко се користи за автомобилска, механика, гаража за автомобили, работилница, опрема за електрична енергија, автомобили, камиони, трева за трева и др. Карактеристики : Пин за клип : Коттер Клип Големина : 3,5мм/ 0,14 инчи во дијаметар и 75мм/ 14,76 инчи во висина; Cotter Clip Pin Color е во сребрен тон, 50 парчиња полица за поддршка на полиците : овие цилиндрични игла изработени од јаглероден челик, многу мазна површина, анти-кара, антикорозија, силна и издржлива за долго користење на компоненти на живот и придружба на компоненти : иглички се Не-навој цилиндрични сврзувачки елементи, поправете позиција на компонентата, придружете се на компонентите или одржувајте усогласување помеѓу нив, користејќи за позиционирање и поврзување на два дела, да ја направите вашата опрема постабилен дизајн и примена : се користи за обезбедување на иглички на Кливис, иглички и други пинови за столбови, Пино за коса дизајнирани, лесни за вклопување и отстранување, целосно повторно употребливи спецификации : Коттер клип Дијаметар : 3,5мм/ 0,14 инчен клип клип Должина : 75мм/ 14,76инч Боја : Сребрен тон Материјал : Пакет со јаглероден челик Вклучува : 50pcs x Cotter Clip клип Игла.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата