Бејзбол Капа унисекс-Бејзбол за возрасни

Бејзбол Капа унисекс-Бејзбол за возрасни

Достапно за вашата нарачка
DEN 158.40
Залиха:

100% памук. Затворање на бравата. Миење Раце Само. Бејзбол Капа. Везени капи, Унисекс Неструктурирани бејзбол капи, многу меки, дише, удобни, 100% памук. Една големина најмногу одговара со прилагодливо затворање на ременот на бравата. Оваа прекрасна капа е изработена од специјална текстура платно фебрик, мека на допир и доволно издржлива за долгогодишно користење. Визирот на овие бејзбол капи е претходно закривен што би ја држел главата подалеку од сончевите зраци. Овие обични капачиња се идеален избор и за мажи и за жени бидејќи имаат унисекс дизајн кој може да одговара на секоја облека во секоја пригода. Материјал : 100% ПАМУЧЕН ПАКЕТ : 1 парчиња Боја : како метод за испорака на слика : Кина Пошта/ Епакет се проценува дека ќе пристигне околу САД/Канада 9-16 работни дена, Обезбедете број за следење на транспортот. - Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори. ве молиме погледнете ги физичките Меѓународни Купувачи-Ве Молиме запомнете : 1. Увозни давачки, даноци и давачки не се вклучени во цената на предметот или трошоците за испорака. Овие трошоци се одговорност на купувачот. 2. Ве молиме проверете кај царинската испостава на вашата земја за да одредите кои ќе бидат овие дополнителни трошоци пред наддавање/купување. 3.Забележете го Вашиот Телефон кога плаќате.Телефонот е задолжителен за меѓународна експресна испорака. 4.Информации за купувачите : ние се стремиме најдобро да ви обезбедиме најсигурен, достапен начин на логистичка услуга. Но, понекогаш меѓународната испорака е многу зависна од курирската компанија и локалните царини/давачки. Ако не ја добиете вашата ставка на време, ве молиме испратете ни ме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата