Безрат стаклен путер за чинија со капак - Чувар на путер - Безбеден храна - Безбеден машина за миење садови - антички изглед со зборот „путер“ врежан на врвот - се вкл

Безрат стаклен путер за чинија со капак - Чувар на путер - Безбеден храна - Безбеден машина за миење садови - антички изглед

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

🧈 Preserve вашиот путер - ова премија за путер од путер е цврсто запечатено, ефикасно чувајќи ги несаканите инсекти и дополнителен кислород. Стаклениот путер со капаче го одржува вкусот и свежината на вашиот путер. 🧈 Exquisite и привлечно - Додадете убавина на вашата маса со ова убаво јадење! Богатиот, зафатен дизајн на сјајната лента, со зборот „путер“ врежан на врвот на уникатната корица, ќе ги заслепува вашите гости. 🧈perfectly безбедно - чистото кристално стакло што го сочинува садот за путер е крајно безопасно за вашата храна. За разлика од пластичните верзии, тоа е БПА бесплатно, слободно олово и слободно мирис- вашиот путер останува чист!. 🧈 Beautiful и најдобро дизајниран - путерот никогаш не изгледаше подобро отколку кога уредно прикажано во овој антички чинија со путер со уредна покривка. Правоаголното јадење со путер е дизајнирано да држи путер во форма на правоаголна форма. 🧈 Butter се однесува подобро во чинија со путер од путер од Bezrat - ова сад со путер ги сместува сите 4oz стапчиња путер. Јасниот капак почива на садот со путер без да се лизга, дозволувајќи лесен транспорт од и до масата, а елегантниот дизајн го надополнува секое ширење на табелата. Издржливото тело и капакот се и БПА бесплатни. 🧈 Preserve вашиот путер - ова премија за путер од путер е цврсто запечатено, ефикасно чувајќи ги несаканите инсекти и дополнителен кислород. Стаклениот путер со капаче го одржува вкусот и свежината на вашиот путер. 🧈 Exquisite и привлечно - Додадете убавина на вашата маса со ова убаво јадење! Богатиот, зафатен дизајн на сјајната лента, со зборот „путер“ врежан на врвот на уникатната корица, ќе ги заслепува вашите гости. 🧈perfectly безбедно - чистото кристално стакло што го сочинува садот за путер е крајно безопасно за вашата храна. За разлика од пластичните верзии, тоа е БПА бесплатно, слободно олово и слободно мирис- вашиот путер останува чист!. 🧈 Beautiful и најдобро дизајниран - путерот никогаш не изгледаше подобро отколку кога уредно прикажано во овој антички чинија со путер со уредна покривка. Правоаголното јадење со путер е дизајнирано да држи путер во форма на правоаголна форма. 🧈 Butter се однесува подобро во чинија со путер од путер од Bezrat - ова сад со путер ги сместува сите 4oz стапчиња путер. Јасниот капак почива на садот со путер без да се лизга, дозволувајќи лесен транспорт од и до масата, а елегантниот дизајн го надополнува секое ширење на табелата. Издржливото тело и капакот се и БПА бесплатни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата