Big Show & Rikishi потпишаа 2002 Fleer WWE Raw vs Smackdown картичка #77 Autograph - Автограмирани фотографии во борење

Big Show & Rikishi потпишаа 2002 Fleer WWE Raw vs Smackdown картичка 77 Autograph - Автограмирани фотографии во борење

Достапно за вашата нарачка
DEN 1345.60
Залиха:

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии во борење. Big Show & Rikishi го потпишаа Fleer WWE Raw VS Raw VS Smackdown #77 Автограм Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограмот нема да биде вклучен меморија. меморијали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата