Бикини Тример За Жени, LNKERCO 2 во 1 Тример За Срамни Влакна За Жени, Ipx7 Водоотпорни Електрични Жилети За Жени, Дами Тример За Нозе Раце И Бикини Област, Подароци За Жени,

Бикини Тример За Жени, LNKERCO 2 во 1 Тример За Срамни Влакна За Жени, Ipx7 Водоотпорни Електрични Жилети За Жени, Дами Тример

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

Предложи да ги користат чуварите првите неколку пати, тие не само што помагаат во обликувањето и одржувањето на косата,туку и ја сечат косата до одредена должина користејќи чешли со различна големина. Има 2 одвојливи глави за тример за коса и 3 чешли за водење за да ги задоволи потребите на различни делови и различна должина на косата. Led ИНДИКАТОР ЗА БАТЕРИЈА-овој електричен брич за бикини за жени има потсетник за светлина кога батеријата е ниска или целосно наполнета, така што секогаш знаете колку енергија ви останува. 1 Домаќин*1, Тример За Тело*1, Тример За Детали*1, Кутија За Пакување*1, Чешел За Ограничување (3-6мм)*1, Чешел За Лимитирање (9-12мм)*1, Чешел За Ограничување На Тример За Детали 2мм*1, УСБ 8-суфикс Кабел За Полнење*1, Четка За Чистење*1, упатство за Употреба*1, Кадифена Торба за Складирање на Врвки*1.2-ВО-1 тример ЗА ЖЕНИ-Овој тример за коса во бикини за жени е разноврсен женски тример 2-во-1 за срамни влакна што може брзо и лесно да ја скрати областа на бикини, рацете, нозете, телото, пазувите.Ако имате долга коса на телото (Особено избричете ја косата во областа на бикини и пазуви, кои се понежна кожа),користењето чешел за водич за да ја скратите пред бричење ќе ви помогне да ја заштитите кожата од оштетување. Можете да се бричите под туш или када и да ја користите четката за прицврстување за да ја отстраните преостанатата коса по употреба. За време на употребата, не притискајте силно за да користите брутална сила, обидете се да ја затегнете кожата, да ги намалите наборите на кожата, подобро да се бричите. Исто така, нуди 60 минути безжична употреба кога е целосно наполнета. Известување : . *ВЛАЖНА И СУВА УПОТРЕБА-електричните жилети IPX7 за жени се дизајнирани и за влажна и за сува употреба.Можете да го користите во секое време, насекаде без никакви ограничувања. Керамички СЕЧИЛА-овој тример за бикини за жени срамните влакна имаат керамички сечила и глава на сечилото од нерѓосувачки челик кои се поостри и побрзи за отстранување на влакната, деликатно третираат бикини линии и пазуви, а дизајнот со Р-агол ја штити кожата од оштетување и ја намалува иритацијата. Исто така, можете да го користите тример без чувари. Женскиот тример за бикини доаѓа со две големи заменливи глави кои лесно се менуваат и 3 различни штитници за чешел кои се корисни за намалување на иритацијата на кожата, особено оние со чувствителна кожа. Ве молиме внимателно прочитајте го упатството за употреба пред првата употреба.Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми за време на употребата. Ако вашата коса е погуста/подолга/повеќекратна, можете да користите миење на телото или гел од алое вера во делот што треба да се избричи за да се намали оштетувањето на кожата, потоа фатете го аголот и нежно избричете се во насока на раст на косата. Лесно се чисти под чешмата. предупредување : женскиот тример не е тример од 0 мм, овој дизајн е дизајниран да ја заштити нашата кожа од надворешно оштетување што е можно повеќе додека сме убави, како и што е најважно за заштита од вродени влакна. Нашиот тример за бикини е помош во процесот на бубамара и ја штити нашата кожа од оштетување до максимум додека е убава без да произведува вродени влакна,така што не е машина за бричење од 0 мм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата