Bimkole 5d Diamond сликарство коњско животно по бројни комплети боја со дијаманти уметнички занаетчиски декор, 12x16 инчи

Bimkole 5d Diamond сликарство коњско животно по бројни комплети боја со дијаманти уметнички занаетчиски декор, 12x16 инчи

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

】 - Мачка елф религиозна 5 дијамантска сликарство целосна додатоци за вежбање 3Д кучиња дијамантски комплет за сликање светилник 4 D паун дрво волк дијамантски сликарство був цветање дозвола орел цртани филмови пенкало подарок животински змеј цвет. 2 алатки за пакувања 4 пакувања. 】 - Мачка елф религиозна 5 дијамантска сликарство целосна додатоци за вежбање 3Д кучиња дијамантски комплет за сликање светилник 4 D паун дрво волк дијамантски сликарство був цветање дозвола орел цртани филмови пенкало подарок животински змеј цвет. 【Одличен квалитет - високо чисто платно за печатење масло е водоотпорно, влажно докажување и без брчки, па дури има дури и текстура, самата шема има леплива позадина и пластика за да ја задржи сликата леплива, а потоа скапоцените камења ќе се одржат, така што ќе се одржи, така што ќе се одржи, така што ќе се одржи, така што ќе се одржи, така што Лесно е да ја завршите сликата. Mandala Elephants Room Wallид декор 30x30 Flag Angels Beach Dragon Galaxy Hummingbirds. 【5д целосна вежба - Тркалезна дијамант го олеснува процесот на сликање на дијаманти за DIY за да работи почетниците. Дијамантското сликарство е добар избор како подарок за Божиќ, Денот на благодарноста, Нова Година, Ноќта на вештерките, роденденот. Висококвалитетни тркалезни вежби за да изгледаат сјајни и никогаш нема да бидат избледени, поживописни.】 - кучиња желка свиња еднорог сонувач череп голем розов лав тигар крава мечка мандала алатки Ангели змеј галакси dotz був елени 4 D 3 D паун лав тигар елф религиозен дијамантски сликарство. 【Одличен квалитет - високо чисто платно за печатење масло е водоотпорно, влажно докажување и без брчки, па дури има дури и текстура, самата шема има леплива позадина и пластика за да ја задржи сликата леплива, а потоа скапоцените камења ќе се одржат, така што ќе се одржи, така што ќе се одржи, така што ќе се одржи, така што ќе се одржи, така што Лесно е да ја завршите сликата. 2 алатки за пакувања 4 пакувања. Ако ја ставите на убава рамка, би било уште подобро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата