Бинксин Тоалет Врзани Ханако Кун Ранец СО USB Порта И Слушалки Џек Полнење Јахиро Училишна Торба Daypack Kou Ранец Книжарница Студенти, 17.3 x 11.8 x 5.9 Инчи 44 x 30 x 15 СМ

Бинксин Тоалет Врзани Ханако Кун Ранец СО USB Порта И Слушалки Џек Полнење Јахиро Училишна Торба Daypack Kou Ранец Книжарница

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Дизајн : Аниме Тоалет Врзани ханако Кун косплеј ранец Костим јахиро Нене училишни чанти СО USB пристаниште и приклучок за слушалки За полнење минамото Ку дневна торба За рамо Југи Цукаса мицуба рачна компјутерска торба за деца тинејџерски момчиња девојчиња студенти. Големина : овој ранец е со димензии 17,3 x 11,8 x 5,9 Инчи /44 x 30 x 15 СМ (H x L x w). Тежина : 570гр (●20гр). Материјал : Изработена од висококвалитетна водоотпорна оксфордска ткаенина и двојни патенти , торбата Ханако Кун Врзана За Тоалет има прилагодливи ремени за рамо. Главен оддел : тенка облека, слушалки, книги, списанија, камери, Цд-А итн. Преден оддел : погоден за i Phone, пенкало, клуч, паричник, паричник, очила и други ситници. Странични џебови : Издржливи еластични мрежести џебови од двете страни за шишиња со вода, мали чадори и други предмети. Usb Порта И Анти-кражба : надворешната USB порта лесно може да го полни мобилниот телефон. Забележете дека овој ранец не може да се напојува самостојно, А ПОРТАТА ЗА ПОЛНЕЊЕ USB обезбедува само пригоден начин за полнење. Дизајн : Дизајн : тоалет Врзан ханако кун манга ранец СО USB порта и приклучок за слушалки полнење јахиро нене косплеј училишни чанти ранец возрасен минамото Ку дневна торба За рамо Југи Цукаса мицуба рачна компјутерска торба за деца тинејџерски момчиња девојчиња ученици. Големина : овој ранец е со димензии 17,3 x 11,8 x 5,9 Инчи /44 x 30 x 15 СМ (H x L x w). Тежина : 570гр (●20гр). Материјал : Изработен од висококвалитетна водоотпорна оксфордска ткаенина. Usb Порта И Анти-кражба : надворешната USB порта лесно може да го полни мобилниот телефон. Забележете дека овој ранец не може да се напојува самостојно, А ПОРТАТА ЗА ПОЛНЕЊЕ USB обезбедува само пригоден начин за полнење. Пакетот Вклучува : 1 Х Ранец. Ако Имате Какви Било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Што Е Можно Поскоро, Ние Ќе Го Решиме Вашиот Проблем Што Е Можно Поскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата