Биотин Регенератор За Раст На Косата, Природен Третман За Задебелување За Губење И Истенчување На Косата, Стимулира Подебел Повторен Раст, Сулфат слободен &засилув

Биотин Регенератор За Раст На Косата, Природен Третман За Задебелување За Губење И Истенчување На Косата, Стимулира Подебел

Достапно за вашата нарачка
DEN 142.08
Залиха:

Здраво Повторно Растење : регенераторот за задебелување работи за да ви донесе сјајна, здрава коса која изгледа (и мириса) фантастично, а регенераторот за биотин работи за да го одржува скалпот здрав. Реставрација на косата : Нашиот биотин регенератор е идеален за истенчување на косата и може да помогне да се спречи понатамошно опаѓање на косата. Само мала количина го стимулира растот на косата за погуста, пополна коса, брза. Природни Состојки : Стимулирајте го растот на косата без отстранување на важни природни масла-третманот за губење на косата содржи Арганово Масло за сила и сјај - исто така ја одржува косата без заплеткување. Безбеден и Нетоксичен : Без Сулфат, Без Парабени и Без Суровост, овој регенератор за повторно растење е безбеден и здрав начин за борба против истенчување на растот и опаѓање на косата. Нува Ветување : Ако поради некоја причина, не сте целосно задоволни, едноставно контактирајте не и ние ќе се погрижиме за тоа. Пакувањето Може Да Варира-Нова презентација, ист квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата