BIT на рутерот Fyrddyn Langue and Groove Bit Set 1/2 Shank, Bit Bit Buther Groove Router, 3 заби прилагодлив Т форма за врати, фиоки, полици и повеќе

BIT на рутерот Fyrddyn Langue and Groove Bit Set 1/2 Shank, Bit Bit Buther Groove Router, 3 заби прилагодлив Т форма за врати,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1073.60
Залиха:

▲ Премиум материјал : Бит на рутер за јазици и жлебови, цврсти зацврстени челични тела со сечило на карбид, зависен јазик и жлеб рутер за вашите проекти за обработка на дрво ;. ▲ За сечење на невообичаени материјали : сет на рутер за јазици и жлебови, погоден за шума, МДФ, цврсто дрво, табла за честички, иверица, дрвени врати/прозорски рамки, дрвени плакари и кутии, итн. Непречено парче во залиха, нашите рутерни парчиња се обезбедуваат да завршите со чисти, мазни и беспрекорни резултати од дрво во секој пат;. ▲ Широко во употреба : 1/2 Шанк јазик за рутер за рутер, дизајниран за лаптоп или десктоп машина за гравура за обработка на дрво, како што е CNC рачен и преносен преносен рутер за кујнски и бања, канцелариски кабинети, табели за подови и друго; ▲ Совет на употреба : Ве молиме Забележете : Овој сет на рутер за рутер на јазикот не може да се користи во електрична вежба. ▲ За сечење на невообичаени материјали : сет на рутер за јазици и жлебови, погоден за шума, МДФ, цврсто дрво, табла за честички, иверица, дрвени врати/прозорски рамки, дрвени плакари и кутии, итн. Непречено парче во залиха, нашите рутерни парчиња се обезбедуваат да завршите со чисти, мазни и беспрекорни резултати од дрво во секој пат;. ▲ Широко во употреба : 1/2 Шанк јазик за рутер за рутер, дизајниран за лаптоп или десктоп машина за гравура за обработка на дрво, како што е CNC рачен и преносен преносен рутер за кујнски и бања, канцелариски кабинети, табели за подови и друго; ▲ Совет на употреба : Ве молиме, забележете : Овој сет на рутер за рутер на јазикот не може да се користи во машини за електрична вежба и вежба и треба целосно да се вметне во вашиот рутер кога е во употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата