Бит за вежбање со пресврт, брза замена 20 дијаметар од 0,5 мм директно метална метална спирална пресврт на вежба за вежбање

Бит за вежбање со пресврт, брза замена 20 дијаметар од 0,5 мм директно метална метална спирална пресврт на вежба за вежбање

Достапно за вашата нарачка
DEN 382.56
Залиха:

По калење и чест, работ на работ е остар и не-метеж дизајн. Зачудените заби за сечење обезбедуваат точна мазност и мазност на дупката и чистотата. Дијаметар на рачката на алатката : 0,5мм ;. Дијаметар на вежба : 0,5мм. Вкупна должина : 21мм / 0,83. Битовите за вежбање со пресврт можат да се користат со електрични вежби и тука не се вклучени. По калење и чест, работ на работ е остар и не-метеж дизајн. Зачудените заби за сечење обезбедуваат точна мазност и мазност на дупката и чистотата. Дијаметар на рачката на алатката : 0,5мм ;. Дијаметар на вежба : 0,5мм. Вкупна должина : 21мм / 0,83. Битовите за вежбање со пресврт можат да се користат со електрични вежби и тука не се вклучени. Исполнете ги вашите делови за вежбање на потребите за метал/дрво/пластични бројачи, погодни за домашни DIY и општа градежни/инженерски цели Метеријал : Металтол Дијаметар на рачката : 0,5мм; Дијаметар на вежба : 0,5ммтотална должина : 21мм/0,83twist битови за вежбање може да се користат со битови за вежба Електрични вежби и не се вклучени овде. Sharp и Twisted Blades ви помагаат брзо да ги дупчите дупките. Color : Grey Package Содржина : 20 x Twist Dringnote : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата да биде малку поразлична од реалната ставка. Дозволената грешка во мерењето е +/- 1-3см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата