BlackHawk од Proto 9000-TP20 T20 INSERT BIT TAMPER отпорен

BlackHawk од Proto 9000-TP20 T20 INSERT BIT TAMPER отпорен

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Тоа е произведено од Блекхавк од Прото. Ова е вметнете малку отпорен на Tamper T20. Припаѓа на категоријата Алатки за раце. Тоа е произведено од Блекхавк од Прото. Ова е вметнете малку отпорен на Tamper T20. Припаѓа на категоријата Алатки за раце.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата