Блер Андервуд - Настанот автограм потпиша 8x10 фотографија

Блер Андервуд - Настанот автограм потпиша 8x10 фотографија

Достапно за вашата нарачка
DEN 559.20
Залиха:

Блер Андервуд - Настанот „Автограм“ потпиша 8x10 фотографија. Автентичен и рачно потпишан од Блер Андервуд. Сертифициран автентичен со сертификат за автентичност. Доживотно гаранција за автентичност. COA од Autographs на Toppix - UACC регистриран дилер #328 Оваа фотографија е потпишана со рака од Блер Андервуд. Оваа фотографија беше потпишана лично во Хот на Блер во Newујорк на 13.05.2013 година. Не ја пропуштајте вашата шанса да го поседувате ова фантастично парче меморијали!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата