БЛИНГ Бонбони Тегла Искра Украс Кршен Дијамант Подарок | КРИСТАЛИЗИРАНА Кујна Тегла Кутија За Складирање Канистер

БЛИНГ Бонбони Тегла Искра Украс Кршен Дијамант Подарок | КРИСТАЛИЗИРАНА Кујна Тегла Кутија За Складирање Канистер

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Нашиот производ има уметнички дизајн, одличен како украсно парче или како вкусен подарок. Прекрасна декоративна скулптура, Жив изглед ги одразува нашите одлични вештини за моделирање и екстремни барања. Нашите украси подарок статии се направени од висококвалитетен стаклен материјал. Оваа скулптура усвои безмирисна еколошка боја и нема да избледи ниту ќе се олупи, изгледот лесно се привлекува. Висок квалитет и издржлив. Нашите орнаменти се совршен начин да додадете празнична атмосфера во вашиот дом, канцеларија, продавница или други работни места, дополнувајќи ги другите теми за празнична декорација и гарантирајќи дополнителен елегантен вкус насекаде. Покрај тоа, нашите Украси се совршени за внесување позитивност во вашиот дом, додавање забавна атмосфера и ставање радосна насмевка на лицето. Овој класичен рачно изработен занает ќе биде одличен избор за украси на вашиот дом. Тоа е совршен избор подарок за вашата сакана, пријатели, семејство, колеги, ментори, канцелариска декорација и совршен избор за колекционерски предмети. Димензија : 25 См Висина х 15 См Дијаметар. Нашата Сосема Нова Тегла Со Бонбони Блинг е едноставно неверојатен додаток во кујната на секој љубител на Искра.Кристалите?, огледалниот капак и основата ќе ви ги привлечат погледите и ќе ви Ја Искраат кујната цел ден!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата