Блупарк Алкохоличари Анонимни Голема Трезвеност Шминка Торба За Обновување Подарок Се Во Губитник Козметичка Торба За Обновување Тоалетна Торба

Блупарк Алкохоличари Анонимни Голема Трезвеност Шминка Торба За Обновување Подарок Се Во Губитник Козметичка Торба За Обновување

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Торба со зборови : "Влези Во Губитник..Ќе имаме духовно будење како резултат на овие чекори", совршен подарок за секоја жена. Материјал : торбата е направена од Полиестерски влакна и има метален патент. Големина : 23,5 см ( 9,25 инчи ) * 17 см (6,69 инчи) . СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. Совршена торбичка за да ја чувате целата ваша шминка и битови и бобови безбедни. Идеален за секое патување ако сакате да ги имате сите ваши додатоци со вас. Секогаш пчела ти, убава ти. Совршен подарок за шминкер или љубител на шминка. Овие се нивната совршена големина за да ги задржите сите ваши најважни работи на едно место!. Торба со зборови : "Влези Во Губитник..Ќе имаме духовно будење како резултат на овие чекори", совршен подарок за секоја жена. Материјал : торбата е направена од Полиестерски влакна и има метален патент. Големина : 23,5 см ( 9,25 инчи ) * 17 см (6,69 инчи) . СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. Совршена торбичка за да ја чувате целата ваша шминка и битови и бобови безбедни. Идеален за секое патување ако сакате да ги имате сите ваши додатоци со вас. Секогаш пчела ти, убава ти. Совршен подарок за шминкер или љубител на шминка. Овие се нивната совршена големина за да ги задржите сите ваши најважни работи на едно место!. Ние сме специјализирани да ви ја најдеме совршената чанта за шминка за секоја пригода (или воопшто нема пригода)! КАКО ДА ЈА САКАТЕ вашата торба : - машина за перење. - Препорачуваме да ги измиете внатре во ладна вода, а потоа закачете ги сушејќи ги. - Не ја пеглај торбата, луѓе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата