Бмисегм Женски Маици Со Кратки Ракави Летна Блуза Цвет Патент Опуштено-Одговара Маици Кошула

Бмисегм Женски Маици Со Кратки Ракави Летна Блуза Цвет Патент Опуштено-Одговара Маици Кошула

Достапно за вашата нарачка
DEN 232.00
Залиха:

85% Полиестер, 15% Вискоза. Увезени. Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете животинско крзно. Затворање на патент. Миење Раце Само. Карактеристики : широка кошула, маичка, кошула со кратки ракави, маица со стандардна должина, кошула со ленти, летна кошула, секојдневна кошула, туники, кошула со патент, маица, кошула со отворен врат, кошула со стандардна должина,. Материјал : полиестер, полиестерски ткаенини имаат добра отпорност на триење и термопластичност, што резултира со облека со стабилни набори и добро задржување на обликот (и затоа многу добра отпорност на брчки). Повод : Погоден За одмор, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро За летна облека. Важна Точка : Различната облека може да има разлики во големината. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини на сликата на производот и изберете ја големината според Мерењето на Должината на бруст/облека. чипка цевка блузи за жени жени надолу елек женски врвови лето копче предни врвови за жени цветни туника кратки ракави блок маици за жени едно рамо блузи за жени деловна блуза без прерамки за жени лето секси есенска облека за жени облека за велосипедски елек кошули за жени убава облека женска математика облека жени 1950 ти облека за жени зимски велосипедизам облека жени одблесокот полите туника тенок фит блузи за жени халтернек блуза. Информации за производот : Име На Стил : кошула, Маица, Маица Целна Публика : женска сезона : Летен Врат Стил : Отворен Врат Должина : Краток Ракав Шема : Должина На Ленти : Стандарден Стил На Живот : Обична Големина : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Должина : 65см/25.59" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Должина : 66см/25.98" Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 106см/41.73" Должина : 67см/26.38" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 биста : 110см/43.31" должина : 68см/26.77" ГОЛЕМИНА : ХХЛ САД : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 Биста : 114см/44.88" должина : 69см/27.17".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата