Бмуо Детска Кутија За Samsung Galaxy Tab А 8.0 2019 SM-T290/T295, Галакси Таб А 8.0 Случај 2019, Шокпроф Мала Тежина Заштитна Рачка Држач Случај За Галакси Таб А 8.0 2019 Без S Пенкало-Роза

Бмуо Детска Кутија За Samsung Galaxy Tab А 8.0 2019 SM-T290/T295, Галакси Таб А 8.0 Случај 2019, Шокпроф Мала Тежина Заштитна

Достапно за вашата нарачка
DEN 140.64
Залиха:

- Не ОДГОВАРА Samsung Galaxy Таб а 8.0 инчен 2019 Со S Пенкало Модел!!!. - Вградена рачка за свиткување за држење за земање на јазичето таблета 8.0 насекаде и насекаде. - Подигнати Рабови на рамката на екранот За Дополнителна Заштита При Пад / Доаѓа во серија пријатни светли издржливи во употреба. Отстранете ја црната пластика. Поставете го домашниот клуч и камерата со исечоците на предниот дел од капакот. ●Компатибилност+Samsung Таб А 8.0 Случај дизајниран За Samsung Galaxy Таб А 8.0 Инчен (SM-T290/T295) ТАБЛЕТА 2019 БЕЗ S ПЕНКАЛО САМО!!!. €Целосен Пристап Q Прецизни исечоци За јасен пристап до сите копчиња, порти, звучници и камера За Samsung Galaxy Tab А 8.0 2019 Случај. ®Отпорен на удари. Случајот Отпорен На Деца за табулаторот самсунг а 8.0 2019 е дизајниран да биде совршено решение за родителите на кои им е потребна заштита без грижи од капки, испакнатини. Quer Super Callity Quab на samsung а 8.0 2019 случај направен со густа тешка ЕВА пена, материјалот може да издржи значително абење. ●Живописна Боја€Издржлив лесен шок отпорен на табулаторот samsung 8.0 случај 2019 доаѓа во серија пријатни светли забавни бои, одлични и за деца и за возрасни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата