BN Производи САД 9 Диск за пескарење на кука и јамка, алуминиум оксид, 240 решетки, многу фино, обложени, 7231a, PK10-SD-7231A-240

BN Производи САД 9 Диск за пескарење на кука и јамка, алуминиум оксид, 240 решетки, многу фино, обложени, 7231a, PK10-SD-7231A-240

Достапно за вашата нарачка
DEN 1155.84
Залиха:

Предмет : Укл-и јамка за пескање. Дизајн на вакуумска дупка : -8 дупка. Диск Дија. Одделение : -Верова парична казна. Грит : -240. Спецификации : Точка : -Хак-и-јамка Диск на дискови за пескарење Диск на ДИСК : -8 ДИСКИ ДИСКИ ДИС . : -9 "ОДР -и тежина на поддршка на јамка : -C боја : -Брана серија : -7231a UNSPSC : -31191506.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата