Boardwalk BWK724RCT Cut-End Rayon 24 мл. Глави со влажни четки од лага - бели

Boardwalk BWK724RCT Cut-End Rayon 24 мл. Глави со влажни четки од лага - бели

Достапно за вашата нарачка
DEN 366.08
Залиха:

Продаден како 12/картон. Премиум, четворка од предиво од предиво лежи рамно на подот. Стандардна 1/4 "навојна завртка глава за лесна промена на главата на четката и галванизирана метална надворешна лента. Користете ја со рачката на ливчето со рамна рачка, продадена одделно. Продадена како 12/картон. Премиум, четворица предива од предиво лежи рамно на подот. Стандардна 1/4 "навојна завртка глава за лесна промена на главата на главата и галванизирана метална надворешна лента. Користете со рачка со лига-рачка со завртки, продадена одделно. Премиум, четворка од предиво од предиво лежи рамно на подот. Стандардна 1/4 "навојна завртка глава за лесна промена на главата на главата и галванизирана метална надворешна лента. Користете ја со рачката на ливчето со рамна рачка, се продава одделно. Тип на глава : Влажна МОП; Апликација : Подобри; стилот на главата : Исечете КРАЈ; Големина на главата на МОП : 24 мл.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата