Боб Перики За Жени Црвена Пекабу Перика Синтетичка Коса Права Боб Перика Должина На Рамото Црна Со Црвени Нагласува Перика Тапи Исечени Боб Чипка Предна Перика Кра

Боб Перики За Жени Црвена Пекабу Перика Синтетичка Коса Права Боб Перика Должина На Рамото Црна Со Црвени Нагласува Перика Тапи

Достапно за вашата нарачка
DEN 399.68
Залиха:

`+Уникатен дизајн】 боб пекабу перика. Стилот на пекабу е стил со прскање боја,малку заслепување! Нашите перики од пекабу боб се совршен крст помеѓу навистина забавен, но сепак конзервативен изглед. Оди Девојка Убаво е. ①Премиум Материјал】 боб перики за жени. Оваа тапа исечена боб перика е изработена од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина, меки и мазни. Висококвалитетен лажен скалп со мала површина чипка напред, што може да ја направи вашата линија на коса поприродна. 【Црвена нагласи боб перика, 12-инчни боб синтетички перики за црни жени, боб чипка предна перика, црвена пекабу перика, стилски и убави, можете да уживате да бидете привлечени и убави од овој најпродаван стил!. 【Правата перика боб е перика отпорна на топлина, Може да се пегла до 160 Степени Целзиусови (320 Степени Целзиусови). Просечна големина на капачето, Обем 21-22, 5 Инчи, имаат 2 прилагодливи ремени и 3 чешли, полесни за носење и прилагодување. 【Синтетички нагласи боб перики погодни за сите видови на бои на кожата и возрасти. Можете да носите во секојдневниот живот, особено совршен за танцови забави, концерти, датира, свадба.. Тоа е исто така добра идеја за подарување на мајки и пријатели. Боб Перики за Жените Црвено Peekaboo Перика Синтетички Влакна Директно Боб Перика Рамо Должина Црна со Црвени Моменти Перика Тапи Намали Боб Чипка Пред Перика Краток Боб Перики за Секојдневна Партија употреба Бренд : CLIONE Стил : директно боб перика, боб peekaboo перика, боб перики за жените Материјал : висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна Должина : 12 инчи во Боја : Црвена peekaboo перика, црвена нагласи перика, црвена боб перика Обемот : 21-22.5 инчи. Пакет Вклучени : 1 боб перика +2 перика капа +2 обетки. Услуги На Клиентите нагласи боб перика има 100% гаранција политика. Ве молиме контактирајте го тимот за услуги на клиентите ако имате какви било предлози или прашања, ние секогаш ќе бидеме тука за вас и ќе ви дадеме задоволително решение во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата