Богатства каролина МВ1228МП Не Вашиот Плано Ракови Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, Големи, Разнобојни

Богатства каролина МВ1228МП Не Вашиот Плано Ракови Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, Големи, Разнобојни

Достапно за вашата нарачка
DEN 175.84
Залиха:

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета. Трајно обоени дизајни. 7 3/4 инчи х 9 1/4 инчи. Отпорен на топлина до 400 степени. Печатени ВО САД. подлога за глувчето. подлога за глувчето. Подлога За Глувчето. Топла Подлога или Тривет. Долготрајната полиестерска површина обезбедува оптимално следење. Секако-зафат гума назад. Трајно обоени дизајни. Отпорен на топлина до 400 степени. Оставете нешто од рерната да се потпре на шпоретот пред да го ставите на подлогата на глувчето бидејќи ќе ја изгори ткаенината на горниот дел од подлогата. Користете како голем подлога за повеќе пијалоци или стомна. Димензии-9,5 х 0,25 х 8 инчи. Тежина на предметот-0,5 килограми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата