Богатства на Каролина BB1069-BL-или-PTHD Corgi Burlap и портокалова BB1069 пар држачи за тенџере, држачи за отпорни на кујна за топлина поставуваат топли влошки за готвење за пече?

Богатства на Каролина BB1069-BL-или-PTHD Corgi Burlap и портокалова BB1069 пар држачи за тенџере, држачи за отпорни на кујна

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Долниот слој е направен од сребрен слој отпорен на топлина. Направени со неколку слоеви на различни видови ткаенини ватирани заедно. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Исполнет со изолирана ткаенина и ватирана за издржливост. Долниот слој е направен од сребрен слој отпорен на топлина. Целосното уметничко дело во боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на врелата подлога и нагласена од црна трим. Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор. Полиестерските влакна се спротивставуваат на спроводливоста додека рефлексивниот метализиран полиестерски филм рефлектира зрачна енергија, топла и ладна, назад кон неговиот извор. Секој сет на постери содржи два постери кои мерат 7 1/2 инчи за 7 1/2 инчи и има закачалка зашиена на едната страна. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Користете ги овие како Trivet за вашиот Денот на благодарноста или Божиќниот табела. Подароци на Корги, колекционерски производи на Корги, држач за тенџере на Корги.Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Овие држачи за тенџере со тенџере прават одлични подароци за водителка, држачи за кампери или подарок за затоплување во куќата. Држачите на кујнски садови се функционални држачи за садови за рерна, како и одлични врели влошки. Овие држачи за тенџере со тенџере прават одлични подароци за водителка, држачи за кампери или подарок за затоплување во куќата. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи за 7 1/2 инчи. Држачите на кујнски садови се функционални држачи за садови за рерна, како и одлични врели влошки. Секој сет на постери содржи два постери кои мерат 7 1/2 инчи за 7 1/2 инчи и има закачалка зашиена на едната страна. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Полиестерските влакна се спротивставуваат на спроводливоста додека рефлексивниот метализиран полиестерски филм рефлектира зрачна енергија, топла и ладна, назад кон неговиот извор. Подароци на Корги, колекционерски производи на Корги, држач за тенџере на Корги. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Средниот слој на ткаенината е произведен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата