Богатствата на каролина ББ7721ЦНЛ Западно Од Англија Гуска Зелена Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана, Идеална За Спална Соба, Бања, Расадник, Ходн?

Богатствата на каролина ББ7721ЦНЛ Западно Од Англија Гуска Зелена Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана, Идеална

Достапно за вашата нарачка
DEN 379.04
Залиха:

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина. Мери 6х4х3 инчи. Направени во САД од нашите уметнички дела. Гуски подароци, гуски колекционерски предмети, Гуски Ноќно Светло. Уметнички дела керамичкото ноќно светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предниот дел на ноќното светло е висок шест инчи и широк 4 инчи. Две вклучени завртки ја држат плочката во држач. Вклучена е Сијалица и држачот е длабок 3 инчи. Ул одобрени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата