Богатствата НА каролина CJ1021-GSH4 Монограм-Почетен Држач За Поводник G Houndstooth Или Кука ЗА Клучеви CJ1021, 7Hx4, 25W, Повеќебоен

Богатствата НА каролина CJ1021-GSH4 Монограм-Почетен Држач За Поводник G Houndstooth Или Кука ЗА Клучеви CJ1021, 7Hx4, 25W,

Достапно за вашата нарачка
DEN 236.96
Залиха:

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 1/2 инчи од основата. Куката се отвора околу 1 инч. Произведено во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата