Богатствата на каролина VHA3013MAT Тоа Е Бебе Девојка Внатрешна Или Надворешна Подлога 18x27, Мат На Влезната Врата Внатрешни Надворешни Килими За Влез, Нелизгачки Подлог

Богатствата на каролина VHA3013MAT Тоа Е Бебе Девојка Внатрешна Или Надворешна Подлога 18x27, Мат На Влезната Врата Внатрешни

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

100% Полиестер. Направено во НАС. Надворешна Подлога за Добредојде или Тепих за Влез 18 инчи На 27 инчи Акција Назад Почувствувана Подна Подлога / Тепих / Декоративен Килим Што е Направен и Отпечатен во САД. Внатрешен Или Надворешен Тепих 18х27. Користете градинарско црево или мијалник за напојување за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Не чистете со четка. Користете Го Вакуумот на поставување на подот. Филц и Гумена Подна Подлога Направена во САД од Богатствата На Каролина. Совршен за употреба како тепих за трем, надворешна кујнска подлога, подлога за влезната врата, внатрешна подлога за врата или надворешна врата. Произведено во САД. Внатрешна/надворешна подна подлога 18 инчи на 27 инчи акција назад почувствувана подна подлога/тепих/килим што е направена и отпечатена во САД. Околу подлогата е Зашиена црна лента за врзување за издржливост и убаво врамување на уметничкото дело. Подлогата е трајно обоена за умерен сообраќај и може да се постави внатре или надвор (само под покриен простор). издржлив и отпорен на избледување. Задниот дел на подлогата е потпрен со гума за да не се лизне подлогата на мазен под. Измијте со висок притисок од градинарското црево или со моќ беше таа. Користете средство за чистење што не произведува пена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата