Bostitch тешки врвни врски, главни листови 85-130 листови, 5/8 - 5.000 степени

Bostitch тешки врвни врски, главни листови 85-130 листови, 5/8 - 5.000 степени

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Може да се користи со повеќето тешки степнувачи. Развиени за модели на тешки степлер на Bostitch : 00540 (B00006 JNU0), B310 HDS (B00006 JNU4), & 03201 (B0006 HVTRU). Направено од супериорна жица со висок јаглерод за намалено закопчување и заглавување. Ситно испеани точки на длето за максимална пенетрација и капацитет на листови. 5/8 инчи (15мм) Стејпли со должина на нозете 85-130 листови. 5.000 главни делови по кутија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата