Бостон Интернешнл-Л859300 Бостон Интернешнл ИХР 20-Брои 3-Слоеви Салфетки За Ручек, 6,5 х 6,5-Инчи, Сакам Грав И Домати

Бостон Интернешнл-Л859300 Бостон Интернешнл ИХР 20-Брои 3-Слоеви Салфетки За Ручек, 6,5 х 6,5-Инчи, Сакам Грав И Домати

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

3-СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет. Ручек, вечера, десерт : салфетки измерете 6. 5 х 6. 5" (Преклопена големина). Празничен декор за маса : кремастите салфетки имаат зрели црвени домати и грашок со точки. Меки и силни : цврсти салфетки со мазно чувство; печатени Во Германија со нетоксични бои растворливи во вода. Создадете изглед : комбинирајте со цврсти чинии и координирајте салфетки ЗА ИЧП Од Бостон Интернешнл; забавувајте се со стил кога славите родендени, уживате во пролетните и летните ручеци и за секојдневното јадење. Оваа шема на салфетки е свежа од градината Со Црвени зрели домати и грав. Одлично за пролетни и летни прослави и секојдневно јадење. 20-брои хартија салфетки мерка 6. 5 х 6. 5". Создадете динамични пејзажи и прекрасни поставки за место со спарување на салфетки со шари со плочи во координирање на цврсти материи. Чинии и салфетки се нудат во повеќе големини, што ви овозможува да мешате и совпаѓате, слоевите и прилагодувате. Идеалниот домен опсег нуди одржлива опција за совесни потрошувачи, произведувајќи 100% биоразградливи салфетки користејќи ги најбезбедните ткива, мастила и процеси на печатење. Секој ден е посебен со разновидната секојдневна колекција од Бостон Интернешнл х ихр. Ќе ја најдете вистинската салфетка за секој ден-за 365 мали и големи моменти на среќа и идеи за украсување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата