Божиќни Капи Божиќни Украси Возрасни Деца Плетени Шарени Блескави Капи На Дедо Мраз

Божиќни Капи Божиќни Украси Возрасни Деца Плетени Шарени Блескави Капи На Дедо Мраз

Достапно за вашата нарачка
DEN 1196.80
Залиха:

100% плетење. ?Нов дизајн 2021 плетена Божиќна И Новогодишна капа детска облека, има дедо Мраз, снешко, азбука, елени сика, Новогодишна елка, диносаурус и класични решетки за избор. ?Нов дизајн 2021 плетена Божиќна И Новогодишна капа детска облека, има дедо Мраз, снешко, азбука, елени сика, Новогодишна елка, диносаурус и класични решетки за избор. ?Божиќна капа параметри : големината на производот е околу 24*ширина 21см, тежината на производот е околу 90гр, вградено 1 ЦР2032 копче. ?Забелешки : постојат три режими за осветлената Божиќна капа, брзо трепкање, бавно трепкање и секогаш вклучено; овој производ не содржи батерии, затоа треба сами да го купите. ?Нов дизајн 2021 плетена Божиќна И Новогодишна капа детска облека, има дедо Мраз, снешко, азбука, елени сика, Новогодишна елка, диносаурус и класични решетки за избор. ?Божиќната капа е погодна за широк спектар на луѓе : возрасните и децата можат да ја носат, а шапката е многу флексибилна и многу флексибилна. ?Божиќна капа параметри : големината на производот е околу 24*ширина 21см, тежината на производот е околу 90гр, вградено 1 ЦР2032 копче. ?Забелешки : постојат три режими за осветлената Божиќна капа, брзо трепкање, бавно трепкање и секогаш вклучено; овој производ не содржи батерии, затоа треба сами да го купите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата