Божиќни украси куки злато и црвено брадавица куки за Божиќни украси за Божиќна декорација

Божиќни украси куки злато и црвено брадавица куки за Божиќни украси за Божиќна декорација

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Атрактивен дизајн : Овие куки за украси доаѓаат со злато и црвена брада, вртливата жица краеви, црвени мазни и фацетирани мониста и монистра од злато растојание, овие куки ќе додадат допир на елеганција на вашето дрво или венец во овој Божиќ, донесете среќна фестивалска атмосфера. Големина : Секоја Божиќна кука за украси е приближно. Спецификации : Материјал : Метална боја : црвена и златна големина : приближно. Божиќни украси куки злато и црвено монистра за Божиќни украси за Божиќни украси Карактеристики : Атрактивен дизајн : Овие куки за украси доаѓаат со злато и црвена брада, вртливата жица краеви, црвени мазни и фацетирани мониста и монистра на злато растојание, овие куки ќе додадат допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир од Елеганција на вашето дрво или венец во овој Божиќ, донесете среќна фестивалска атмосфера. Сигурен за употреба : Овие куки се изработени од метал, трајни и не се лесни за кршење, можат да ви служат долго време; Исто така, добро е да се служи како подароци за роднини, пријатели или деца кога ќе дојде Божиќ. Receiveе добиете : 30 парчиња куки за Божиќни украси во 5 различни стилови, 6 парчиња за секој стил, изобилство количество и исклучителни стилови можат да ги задоволат различните потреби на вашата декорација за одмор. Големина : Секоја Божиќна кука за украси е приближно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата