Брадавички комплет за везови лалиња AE-3303 AllabouteMbroidery

Брадавички комплет за везови лалиња AE-3303 AllabouteMbroidery

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Големина : 12,6 "x 9" (32,5 х 23 см);. Количина на бои : 17; Количина на мониста : __15870 компјутери ;. Ниво : средно; Покриеност___ партилијална. Вклучено : платно со печатена позадина, чешки мониста Презиоса оркела, нишка за везови и игла, целосни инструкции. Внимание : Организаторите на рамки и мушка не се вклучени. Големина : 12,6 "x 9" (32,5 х 23 см);. Количина на бои : 17; Количина на мониста : __15870 компјутери ;. Ниво : средно; Покриеност___ партилијална. Вклучено : платно со печатена позадина, чешки мониста Презиоса оркела, нишка за везови и игла, целосни инструкции. Внимание : Организаторите на рамки и мушка не се вклучени. Во овој комплет за везови на мушка, мора да се користи половина крст. Направете две конци за фиксирање на првите и последните мониста. Сосема ново! Овој комплет вклучува сè што ви треба за да го залепите веднаш штом ќе го отворите! Ако вашата монистра е потребна за да се измие по завршувањето, ве молиме упатства за грижа : - Само миење на рацете, топло 90 ° F (30 ° C). - Не избркајте. - Оставете да се исуши на рамна површина. - железо од задната страна. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да прашате. Ви благодарам што ја посетивте мојата продавница! Среќно брада!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата