Брановидни Плочи, 26 х 38, Крафт, 5/Пакет

Брановидни Плочи, 26 х 38, Крафт, 5/Пакет

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Одлично за употреба како подлога за слоеви на палети за растерување на тежината. Влошките помагаат да се задржат врвовите на производите без прашина за време на складирањето. Помага да се спречи оштетување на ременот и вилушкарот. Произведени од 200#/t - 32 крафт брановидни. Се продава во количини на пакети. 26 х 38" Брановидни Листови. 26 х 38" Брановидни Листови. Одлично за употреба како подлога за слоеви на палети за растерување на тежината. Влошките помагаат да се задржат врвовите на производите без прашина за време на складирањето. Помага да се спречи оштетување на ременот и вилушкарот. Произведени од 200#/t - 32 крафт брановидни. Се продава во количини на пакети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата